Imię: Aurelia – znaczenie imienia, imieniny

Jakie jest znaczenie imienia Aurelia? Kiedy są imieniny Aurelii? Dzięki temu artykułowi poznasz odpowiedzi na te pytania.

Znaczenie imienia Aurelia

Imię Aurelia pochodzi od łacińskiego słowa ‘aureus’ oznaczającego „złocisty”. Jest żeńskim odpowiednikiem imienia Aureliusz.

Osoby o tym imieniu są bardzo zaborcze, zwłaszcza w miłości. W inteligentny sposób potrafią owinąć sobie innych wokół palca. Są bardzo żywiołowe i energiczne. Urodzone intrygantki.

Patrzą na świat szeroko otwartymi oczami. Mają nadzwyczajne zdolności aktorskie, lecz potrzebują do tego odpowiedniej publiczności. Wyróżnia je bardzo silna wola. Bywają nadpobudliwe, chaotyczne i nerwowe do tego stopnia, że mają skłonność do podejmowania zupełnie nieprzemyślanych decyzji. Lubią się zwierzać.

To, czego z pewnością nie można im przypisać, to obiektywizm. Zajmują się wieloma rzeczami naraz, nadmiernie ingerują w cudze sprawy.

Bardzo zdecydowane, jeśli chodzi o to, co chcą robić w życiu. Zazwyczaj wykonują dwa zawody. Mają bardzo dobrą intuicję, na pewno nie da się ich oszukać. Lubią oceniać innych.

Inteligentne i błyskotliwe. Szybko się uczą – ich dobra pamięć z pewnością im w tym pomaga. Nie zawsze jest ona jednak ich atutem. Długo pamietają bowiem wszystkie raz wyrządzone krzywdy i urazy.

Bardzo łatwo zjednują sobie przyjaciół. Z równą łatwością potrafią ich skłonić do zwierzeń. Z niezwykłą precyzją, delikatnością i wyrozumiałością podchodzą do nawet najbardziej intymnych problemów. Lubią przebywać w dobrym i oddanym towarzystwie.

Imieniny Aurelii

Imieniny Aurelii są obchodzone najczęściej 25 września, lecz Aurelia może także obchodzić imieniny: 16 października, 25 listopada oraz 2 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *