Modne imię Imieniny 10 grudnia, 15 lutego, 27 lipca, Imię żeńskie na J

Julia – żeński odpowiednik imienia Juliusz. Imię to powstało już w starożytnym Rzymie i znaczy tyle co ‚róża’, ‚piękny kwiat’.

Julia to osoba pełna życia, tryskająca energią, odważna i bardzo pewna siebie. Słabość na pewno nie jest jej domeną. Doskonale wie, czego chce i uparcie realizuje zamierzone cele. Raczej ciężko mówić w jej przypadku o troskach czy zmartwieniach, częściej bowiem jej życie wypełnia radość i energia.

Przez swój wrodzony optymizm łatwo zjednuje sobie ludzi i przyciąga sukcesy. Na brak szczęścia w życiu z pewnością nie może narzekać. Jest bardzo lubiana.
Do wszystkiego, co robi, podchodzi z entuzjazmem i niesamowitą werwą. Woli skupiać się na pozytywnych aspektach swojego życia, ciemne strony rzeczywistości natomiast zostawia daleko za sobą.

Utalentowana tanecznie. Miłość jest dla niej najważniejsza i to właśnie ją stawia ponad wszystko. Z reguły wspaniale gotuje, zna się na modzie czy dekorowaniu wnętrz. Dobry gust to zdecydowanie jej mocna strona.

Wyróżnia się przez swoje żywe i pełne paski zamiłowanie do sztuk pięknych. Mało tego! Swoją pasją potrafi zarazić każdego. Jej wrażliwość na piękno idealnie komponuje się z jej energetycznym i żywym usposobieniem.

Urodzona uwodzicielka, pełna niezwykłego wdzięku, którym zaczaruje największego nawet ponuraka.

Twoje imię
Jakie imię wybrać?