Imię: Mirella – znaczenie imienia, imieniny

Jakie jest znaczenie imienia Mirella? Kiedy są imieniny Mirelli? Dzięki temu artykułowi poznasz odpowiedzi na te pytania.

Znaczenie imienia Mirella

Imię żeńskie Mirella wywodzi się od prowansalskiego imienia ‘Mireio’. Inne źródła podają, że może to być skrócona forma od włoskiego imienia Mirabella.

Osoby o tym imieniu są miłe, życzliwe, bardzo uprzejme, przychylnie nastawione do ludzi i świata. Bacznie obserwują wszystko, co się wokół nich dzieje. Prowadzą spokojny i uporządkowany tryb życia.

Są bardzo wrażliwe, lecz i dumne. Z tego też względu niełatwo przyjmują wszelką krytykę pod swoim adresem. Czują się wtedy zranione, oszukane i nierozumiane.

Zawsze mówią to, co myślą, choćby miało to oznaczać najgorszą prawdę. Bardzo cenią sobie sprawiedliwy osąd. Na wszystko patrzą obiektywnie. Często w życiu towarzyszy im melancholia.

Są w pełni świadome swoich celów i pragnień. Pomimo całej swej wrażliwości i słabej odporności na krytykę, doskonale radzą sobie z problemami i przeciwnościami losu, choć czasem wybierają ucieczkę w świat marzeń i fantazji. Uczuciowe, bardzo przywiązane do rodziny, dla której gotowe są zrobić wszystko.

Precyzja, odpowiedzialność, komunikatywność i opiekuńczość – to główne ich zalety. Często posiadają również duszę artysty. Do życia podchodzą jednak z dość dużym dystansem. Są bowiem przekonane, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. Lubią być adorowane. Dla sławy i uznania są w stanie wiele poświęcić.

Imieniny Mirelli

Mirella imieniny obchodzi w następujące dni: 27 września oraz 7 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *